Header photo

DRUK UV na drewnie | obróbka drewna w Warszawie

Tradycyjny druk wymaga odpowiednio przygotowanej powierzchni - wypolerowanego i wyrównanego drewna. Druk UV umożliwia szybki proces drukowania, w doskonałej rozdzielczości - nawet na powierzchniach o nieregularnych kształtach. Druk UV pozwala na otrzymywanie niestandardowych i skomplikowanych wzorów, w bardzo dobrej jakości. Ponadto, druk UV jest niezwykle wytrzymały na przetarcia oraz czynniki zewnętrzne. Od razu po wykonaniu, materiał może być poddawany kolejnym obróbkom. Precyzyjność oraz trwałość tej metody sprawia, że druk UV cieszy się niezwykłą popularnością.

W firmie OPIFEX z Warszawy oferujemy wysokojakościowy druk cyfrowy z zastosowaniem tuszy UV. Drukowanie na tak wielu rodzajach powierzchni, przy tak wysokiej jakości obrazu jest innymi technikami niemożliwe. Druk UV na drewnie jest bezkonkurencyjny, a jednocześnie wyróżnia się bardzo atrakcyjną ceną. Drukowanie UV zapewnia nie tylko doskonałą jakość naniesionego obrazu lub napisu, ale również zachowuje drewno w nienaruszonym stanie.

OPIFEX z Warszawy świadczy usługi drukowania metodą UV do formatu A3, w rozdzielczości 1200x1400 dpi. Możemy poddać drukowaniu elementy o maksymalnej wysokości 50 mm. Drukujemy na drewnie, w metalu, na tworzywach sztucznych oraz materiałach drewnopochodnych. Drukowanie na wszystkich materiałach wykonuje się szybko oraz bezkolizyjnie z produktem.

Zachęcamy do zapoznania się z ofertą firmy OPIFEX z Warszawy. W szerokim wachlarzu usług, oferujemy również specjalistyczne frezowanie, znakowanie i grawerowanie laserowe oraz wycinanie laserem. Proponujemy konkurencyjny cennik usług, a przy dużych zamówieniach promocyjną wycenę.