Header photo

Znakowanie przemysłowe

Znakowanie przemysłowe wykorzystywane jest we wszystkich branżach. Bezpośrednio na produktach lub na ich opakowaniach można nanieść wyróżniające elementy – logo producenta, nazwę firmy czy atrakcyjną grafikę. Dzięki różnym technologiom, których wybór uzależniony jest od wielu czynników, wprowadzane jest oznakowanie charakteryzujące się dużą trwałością, dobrą czytelnością i odpornością, np. na ścieranie. Jeśli szukają Państwo godnego zaufania partnera, gwarantującego najwyższą jakość usług w dziedzinie znakowania przemysłowego, zachęcamy do współpracy z firmą OPIFEX z Warszawy.

OPIFEX – optymalne rozwiązania, najwyższa jakość usług

Firma OPIFEX z Warszawy działa na rynku od ponad trzydziestu lat. Dzięki zdobytemu doświadczeniu i nieustannym doskonaleniu umiejętności możemy zaproponować najbardziej optymalne rozwiązania z zakresu znakowania przemysłowego. Na wybór urządzenia do znakowania ma wpływ m.in. rodzaj powierzchni, na której powstaje oznakowanie, kształty i wielkość detalu, a także kwestie ekonomiczne. Jako specjaliści pomożemy wybrać najodpowiedniejszy i najkorzystniejszy sposób naniesienia znakowania przemysłowego i wykonamy oznakowanie zgodnie z Państwa wymaganiami i oczekiwaniami. Z naszym biurem można skontaktować się mailowo lub telefonicznie, zapraszamy także do naszego biura w Markach koło Warszawy.

Kompleksowe usługi z zakresu znakowania

Świadczymy kompleksowe usługi z zakresu znakowania przemysłowego, grawerowania, w tym laserowego, wypalania, druku UV, a także cięcia i frezowania w różnych materiałach. Stawiamy na nowoczesne rozwiązania, w naszej pracy wykorzystujemy innowacyjne technologie i urządzenia do znakowania przemysłowego. Podejmujemy się realizacji nietypowych zleceń, opartych na projektach naszych klientów. Proponujemy dogodne warunki współpracy firmom z Warszawy i z całej Polski oraz pełen profesjonalizm.