Header photo

Wycinanie laserowe w Warszawie

Firma OPIFEX z Warszawy świadczy usługi wycinania laserowego. Wycinanie laserem jest procesem bezpiecznym dla ciętego materiału. Dzięki temu, że odbywa się w sposób bezkontaktowy, cięcie laserem nie powoduje uszczerbku na materiale. Ponadto, materiał który będzie poddawany cięciu, nie wymaga specjalistycznego przygotowania. Wycinanie laserem jest sposobem na szybkie i precyzyjne otrzymywanie nawet bardzo skomplikowanych wzorów.

W OPIFEX poddajemy wycinaniu laserowemu takie materiały jak: drewno, papier, karton, tworzywa sztuczne, laminaty, plexi, tkaniny, akryl, korek, skóra, pianka, gąbka, MDF, guma, silikon, styropian.

Wycinanie laserowe pozwala na sprawne otrzymywanie pożądanych kształtów, nawet tych bardzo niestandardowych. Urządzenia laserowe można w prosty sposób przestawiać, dopasowując je do potrzeb cięcia, niezależnie od tego, czy to produkcja pojedynczej partii czy produkcja masowa.

Dzięki wycinaniu laserowemu możemy otrzymywać materiały o rożnych kształtach – według dostarczonego przez Klienta wzoru. Wycinanie laserem papieru stosuje się m.in. w projektowaniu i tworzeniu kartek okolicznościowych, karnetów, bonów upominkowych, kart podarunkowych. Wycinanie laserem w drewnie wspomaga produkcję drewnianych zabawek, modeli samolotów oraz elementów dekoracyjnych. Cięcie laserem plexi oraz tworzyw sztucznych pomaga tworzyć gadżety reklamowe, elementów wystroju wnętrza dla pomieszczeń prywatnych oraz komercyjnych. To tylko niektóre produkty, które wykonujemy na zlecenia Klientów. Zapraszamy do zapoznania się z naszą galerią realizacji.

Firma OPIFEX z Warszawy wykonuje zamówienia na wycinanie laserowe dla pojedynczych egzemplarzy oraz zamówień masowych. Oprócz kompleksowej usługi, oferujemy również atrakcyjne rabaty przy większych zamówieniach. Zachęcamy do zapoznania się z naszymi pozostałymi usługami. Wykonujemy m.in. specjalistyczne frezowanie, grawerowanie, znakowanie oraz drukowanie UV na drewnie.