Header photo

Znakowanie laserowe w Warszawie

Firma OPIFEX z Warszawy zajmuje się grawerowaniem i znakowaniem rożnego rodzaju materiałów. Wykonujemy znakowanie laserem między innymi takich tworzyw jak: drewno, materiały szklane, plexi, guma, papier, karton, aluminium, akryl, skóra marmur,  plastik, kryształ, korek, metale powlekane, MDF, monosonit, pianka.

Znakowanie laserowe jest bezpieczne i nieinwazyjne - w czasie procesu nie dochodzi do uszkodzenia znakowanego produktu. Laser działa w sposób bezkontaktowy. Nie trzeba materiału specjalistycznie hartować ani przygotowywać. Znakowanie laserowe wyróżnia się precyzyjnym i trwałym wykonaniem. Dzięki laserowi można odwzorować znaki oraz wzory na dowolnym tworzywie z perfekcyjną dokładnością. Ponadto, jest to proces szybki i niezwykle wydajny, przez co jest również atrakcyjny cenowo. W celu otrzymania informacji na temat cennika, zapraszamy do kontaktu z naszym biurem w Markach pod Warszawą, gdzie dokonamy szczegółowej wyceny zamówienia.

Znakowanie laserowe cieszy się powodzeniem w firmach i działach marketingu. Znakowanie towarów w celach reklamowych jest popularnym sposobem promocji przedsiębiorstwa oraz działalności. Na zamówienie wykonamy dla Państwa znakowanie takich produktów jak: długopisy, gadżety reklamowe, kubki, elementy elektroniki i wiele inne.

OPIFEX to firma z Warszawy zajmująca się profesjonalnym znakowaniem i grawerowaniem laserowym. Wykonujemy również usługi frezowania specjalistycznego, drukowania UV na drewnie oraz wycinania laserem. Zachęcamy do szczegółowego zapoznania się z naszą ofertą oraz w razie pytań - do kontaktowania się z naszą firmą w Warszawie.