Header photo

FREZOWANIE 2D + 2,5 D | specjalistyczna obróbka CNC w Warszawie

Frezowaniem nazywa się obróbkę płaszczyzn, uzębień i powierzchni kształtowych, za pomocą narzędzia nazywanego frezem. Frezowanie odbywa się obrotowym przyrządem o wielu ostrzach. Frezowanie specjalistyczne umożliwia przygotowanie skomplikowanych wzorów i kształtów. Obróbka na centrum obróbczym CNC jest uznawana za proces niezwykle precyzyjny i dokładny, umożliwiający otrzymanie perfekcyjnego wzoru, zgodnego z prototypem. 

Frezowanie specjalistyczne 2D wykonywane jest na takich materiałach jak: drewno, tworzywa sztuczne, styropian, PCV, laminaty, aluminium, mosiądz, pleksi, sklejka, MDF, płyta stolarska. Firma OPIFEX z Warszawy wykonuje frezowanie na powierzchniach z różnych materiałów. Dzięki nowoczesnym frezarkom, możemy wykonywać obróbkę bardzo skomplikowanych form i wzorów. Wykorzystując obrabiarki cyfrowe CNC jesteśmy w stanie perfekcyjnie wykańczać nietypowe elementy.

Frezowanie i obróbka CNC znajduje zastosowanie w wielu gałęziach przemysłu. W OPIFEX z Warszawy wykonujemy zamówienia na zlecenia prywatne oraz biznesowe. Metodą specjalistycznego frezowania przygotowuje się m.in. kasetony, elementy wystroju wnętrz, panele dekoracyjne, fronty mebli, szyldy oraz modele. Obróbka CNC to sprawny i bezpieczny sposób przygotowywania płaszczyzn kształtowych.

Zachęcamy do zapoznania się z naszą galerią realizacji, wykonanych za pomocą specjalistycznego frezowania 2D i obróbki CNC. Świadczymy również usługi m.in. grawerowania i znakowania laserowego oraz wycinania laserem. Zachęcamy do kontaktu z OPIFEX w Warszawie - firmy specjalizującej się w profesjonalnej obróbce materiałów.