Header photo

Grawerowanie laserowe w Warszawie

Firma OPIFEX z Warszawy specjalizuje w wyrobie produktów drewnianych oraz w specjalistycznym frezowaniu i grawerowaniu. Posiadamy nowoczesne urządzenia pozwalające na wycinanie laserem,  grawerowanie oraz znakowanie laserowe w różnych materiałach. Dzięki najnowszym metodom grawerowania, możemy znakować produkty bez uszczerbku na ich wyglądzie oraz funkcjonalności. Zaawansowany technologiczne i nowoczesny sprzęt daje możliwości grawerowania laserowego w bardzo wysokiej jakości, z perfekcyjnym odwzorowaniem.

Grawerowanie laserem to szybko rozwijająca się rodzaj usług, w szczególności dlatego, że jest niewielkie ograniczenie dla ilości i typów materiałów, które mogą być znakowane urządzeniami laserowymi – niezależnie od tego czy znakuje się laserowo materiały drewniane i drewnopochodne, tworzywa sztuczne, skórę czy inne. Grawerowanie laserowe jest procesem  szybkim i precyzyjnym. Laser oferuje  najwyższe dostępne szybkości znakowania, zapewniając wysoką wydajność, a w rezultacie lepszą produktywność i niższą cenę niż systemy konwencjonalne.

Grawerowanie laserowe zawsze daje najwyższej jakości wyniki, nawet dla najdrobniejszych detali oraz najmniejszych znaków pisarskich. Znakowanie laserowe jest odporne na ścieranie oraz na nawet najbardziej surowe warunki środowiskowe. Jest ono bezpieczne i atrakcyjne cenowo. Laserowe grawerowanie jest procesem bezkontaktowym, niewymagającym żadnego nastawiania lub mocowania materiału, który ma być znakowany.

Materiały, które możemy grawerować: drewno, plexi, szkło, sztuczny kamień, tworzywa, guma, laminaty, pianka, papier, karton, akryl, aluminium, ceramika, metale powlekane, korek, kryształ, delrin, skóra, marmur, MDF, melamina, plastik, laminaty prasowane, kamień. Dzięki nowoczesnym sprzętom, wykonujemy grawerowanie w wysokiej jakości na większości materiałów. Zachęcamy do zapoznania się z ofertą usług firmy OPIFEX z Warszawy. Oferujemy atrakcyjne ceny i rabaty przy zbiorowych zamówieniach.